mt_ignore

mt_ignore

 

Finał Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży.

b_150_100_16777215_00_images_2020_final_74390892_1153095378223486_7880343700495138816_n.jpg

19 listopada na sali gimnastycznej w Słomnikach odbył się uroczysty finał zakończenia Ogólnoświatowej Kampanii przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży.

 

19 listopada o godzinie 10.00 odbyło się zakończenie Ogólnoświatowej Kampanii przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Pan Dyrektor, Pani Monika Adamus i klasa VII udali się na uroczyste zakończnie i podsumowanie Kampanii. Po oficjalnym przywitaniu wszystkich zebranych głos zabrał gość specjalny, który podzielił się z zebranymi na sali swoim trudnym doświadczeniem przemocy w rodzinie. Wystąpienie to poruszyło chyba wszystkich zebranych. Mamy nadzieję, że każdy wyniósł z tej prelekcji naukę na przyszłość i upewnił się w tym, że nigdy nie powinno być zgody na przemoc. Po wystąpieniu gościa specjalnego nastąpił czas rozstrzygnięcia gminnego konkursu "Rodzina bez przemocy". Burmistrz Słomnik, a także Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słomnikach wręczyli nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu. W naszej szkole II miejsce zajął Piotr Cała z klasy II, któy wykonał piękny rysunek z napisem "Opuść ręce-przytul", nagrodę otrzymał również Kacper Janus również z klasy II, który napisał ciepłe opowiadanie zachęcające do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Jesteśmy dumni z naszych uczniów zarówno tych, którzy otrzymali nagrody, jak i tych którzy wzięli udział w konkursie przygotowując rysunki i plakaty propagujące wspólne spędzanie czasu z najbliższymi. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również tak licznie uczniowie naszej szkoły wezmą udział w Kampanii i konkursie.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise