mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Kobiet w klasie VI

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_dkobiet_Image00006.JPG

 

Dzień Kobiet w klasie VI

 

„ Najbardziej męski jest szacunek do kobiety”

Młodzi mężczyźni z klasy szóstej przygotowali urocze spotkanie dedykowane swoim koleżankom z klasy oraz wychowawczyni z okazji pięknego święta Kobiet.  Chłopaki prezentowali się cudownie w galowych  strojach w  zaaranżowanej klimatycznie klasie  z dodatkiem  serwowanej nuty słodyczy przez chłopaków. W ciepłej , miłej  atmosferze panującej podczas spotkania  Panowie  wręczali kwiaty swoim koleżankom składając im miłe życzenia. 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise