mt_ignore

mt_ignore

 

Wycieczka klasy VI

 

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_muzeum_Image00002.JPG

 

 Wycieczka klasy VI

 

Klasa VI wraz z Panią Karoliną Michalską – Czuba oraz z Panią  Izabelą Dróżdż  w dniu 1 marca  odbyli wycieczkę do Muzeum figur woskowych  w Krakowie gdzie mieliśmy okazje podziwiać perfekcyjne wykonanie figur woskowych postaci  sławnych ludzi w Polsce i na całym świecie. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych uczniów.

Kolejnym punktem naszego wyjazdu była seans filmowy „ Akademia Pana Kleksa” w kinie w Galerii Kazimierz. Nie zabrakło również spaceru po przepięknym krakowskim rynku. Wszystko to uwieńczyliśmy wizyta w czekoladarni gdzie delektowaliśmy się wyśmienitymi słodkościami  i w miłej spokojnej pełnej radości i uśmiechu atmosferze rozwialiśmy i  pielęgnowaliśmy  relacje miedzy osobowe w zespole klasowym. 

 

 

 

szkoła-

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise