mt_ignore

mt_ignore

 

8 marca w naszej szkole

 

 

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_dzienkobiet_Image00032.JPG

 

8 marca w naszej szkole

 

8 marca wszystkie małe i duże kobietki obchodziły swoje święto. Chłopcy pamiętali o życzeniach i o kwiatach, Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najelegantszą dziewczynę w szkole. Już po raz drugi został rozłożony na szkolnym korytarzu „czerwony dywan” i na wybiegu pokazały się pięknie ubrane uczennice. Buty na obcasach, lekki makijaż, pomysłowe kreacje, a nawet kapelusze na głowie królowały tego dnia w szkole.

Jury złożone z nauczycieli i uczniów miało dużą trudność z wybraniem tej najelegantszej. Miss Szkolnej Elegancji została uczennica z klasy III  Natalia Kozera. Tytuł pierwszej wicemiss otrzymała Justyna Podsiadło z klasy V, zaś drugą wicemiss została Marysia Dawid z klasy II. Również publiczność wybrała swoją faworytkę. Tytułem Miss Publiczności została obdarzona Patrycja Moląg z klasy VI. 

Jak przystało na prawdziwy pokaz, przygotowana została ścianka, na tle której zrobiono zdjęcia wszystkim uczestniczkom. Miss Szkolnej Elegancji otrzymała piękną koronę, żeby poczuła się jak prawdziwa królowa. Dla wszystkich uczestniczek konkursu przygotowano słodycze ufundowane przez Spółdzielnię Uczniowską „Jadwiga”. 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise