mt_ignore

mt_ignore

 

Konkurs "Bezpieczeństwo w sieci"- rozstrzygnięty.

b_150_100_16777215_00_images_2020_policja_IMG_20200220_101527.jpg

Przedstawiciele Komisariatu Policji w Słomnikach wręczyli uczniom nagrody w związku z konkursem "Bezpieczeństwo w sieci" .

 

Komisariat Policji w Słomnikach organizował konkurs dla klas IV-VI pod tytułem "Bezpieczeństwo w sieci". Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne związane z tematem konkursu. Swoim udziałem zwrócili uwagę innych uczniów na to, by pamiętać o bezpiecznym korzystaniu z internetu. Sześć osób otrzymało nagrody rzeczowe i drobne upominki. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i gratulujemy.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise