mt_ignore

mt_ignore

 

Koncert finalistów zaczarowanej piosenki

b_150_100_16777215_00_images_2016_zaczarowanapiosenka_1.jpg

Dnia 3 grudnia 2016 roku, delegacja z naszej szkoły (Julia Miszczyk,Martyna Szafrańska, Filip Cebo) pod opieką Pani Haliny Walki była na koncercie finalistów "Zaczarowanej piosenki" w Radiu Kraków.

 Na ten koncert zostaliśmy zaproszeni przez fundację „Mimo Wszystko”. Cieszymy się bardzo z tego powodu, ze mogliśmy w tym uczestniczyć, ponieważ była to prawdziwa uczta dla duszy. Tematem tego koncertu była 60 rocznica Piwnicy pod Baranami. Niepełnosprawni artyści śpiewali piosenki Ewy Demarczyk, Marka Grechuty, pieśni z tekstami Wiesława Dymnego…. . Śpiewali pięknie. Towarzyszyli im muzycy z nieustannie działającej Piwnicy pod Baranami, jak również dawni i nowi jej artyści – pieśniarze, co jeszcze bardziej podkreśliło klimat i czar tego koncertu.

Koncerty finalistów „Zaczarowanej piosenki” są organizowane w Radiu – Kraków 4 razy w roku: wiosna – lato – jesień - zima. Następny odbędzie się 4 marca 2017r. Już jesteśmy na niego zaproszeni. Cieszymy się i dziękujemy.

                                        

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise