mt_ignore

mt_ignore

 

Warsztaty i kiermasz świąteczny

b_150_100_16777215_00_images_2016_kiermaszw_DSCF2649.JPG

3 grudnia 2016 (sobota) uczniowie zaangażowani w działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz tacy, którzy chcą pomagać potrzebującym  brali udział w warsztatach świątecznych. 

 

Podczas 5 godzin wytężonej pracy, w miłej i przyjaznej atmosferze powstały piękne, ręcznie robione kartki (ok. 50 sztuk),kawowe bombki i choinki, aniołki oraz wiele inny ozdób świątecznych, które każdemu z nas przybliżą nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Każdy uczeń dawał z siebie wszystko, aby jego praca była estetyczna i dokładna (nawet chłopcy). J

A od 6 do 9 grudnia 2016 na górnym korytarzu odbył się kiermasz tych ozdób. Zainteresowanie posiadania choć jednej takiej ozdoby było wyjątkowo duże. Dochód z ich sprzedaży (231zł) zostanie przeznaczony na zakup karmy i koców  dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Racławicach.

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz ze swoim opiekunem – panią Justyną Zaranek serdecznie dziękują wszystkim uczniom za bezinteresowne zaangażowanie i poświęcony czas.

DZIĘKUJEMY :-)

 

                                                              

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise