mt_ignore

mt_ignore

 

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem.

b_150_100_16777215_00_images_20191_pluszaki_IMG_20181126_080601.jpg

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem.

 

  „ I ty też możesz zostać Świętym Mikołajem, to jest sprawa bardziej prosta, niż się zdaje…”

Po raz trzeci nasza szkoła postanowiła obdarować drobnymi upominkami podopiecznych Fundacji „Mimo wszystko” wysyłając dary do organizowanych przez fundację świątecznych paczek.

    W tym roku przekazaliśmy:

  100 paczek suszonych owoców (100x 1.50zł) i 100 paczek suszonych grzybów (100x 3.50zł) na łączną kwotę 500.00zł, z czego 362.00zł pozyskano z zebranych przez przedszkolaków, zerówkę i uczniów szkoły grosików (grosiki zostały przeliczone przez BS w Słomnikach, za co jesteśmy wdzięczni). Ponadto do paczek świątecznych przekazaliśmy kilkanaście torebek bakalii, kilka paczek ciasta w proszku, makaronów, itp. zebranych w szkole.

      Maluchom na pewno największą radość sprawią różnego rodzaju pluszami – zebraliśmy ich bardzo dużo. Za ten dar dziękujemy mamom, babciom, młodzieży i uczniom, szkoły w Smrokowie.

      Wspierając „Mimo wszystko” w organizowanej akcji, o której mowa, sami mamy mały udział w „Świątecznej paczce”, a tym samym takim własnym gestem możemy podziękować za wielkie przeżycia i wzruszenia podczas występów finalistów ,,Zaczarowanej piosenki”  i finalistów ,,Albertiny”.

      Wielkim zaskoczeniem a za razem radością i satysfakcją było przyznanie przez Organizatorów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, naszej szkole honorowego tytułu Przyjaciół Zaczarowanego ptaszka. Ponadto zostaliśmy zaproszeni na uroczystość wręczenia statuetek w siedzibie telewizji polskiej na ul. Woronicza w Warszawie. Jest to wielki zaszczyt i wyróżnienie. Nagroda ta jest dla wszystkich: uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszyscy powinniśmy się z tego cieszyć i być dumni!

       Po odbiór statuetek dnia 10 grudnia w Warszawie pojedzie delegacja uczennic z klasy VIII i III gimnazjum wraz z Panem Dyrektorem oraz Panią Haliną Walką. Wkrótce napiszemy przeżycia, które towarzyszyły temu ważnemu dla nas wydarzeniu.

 Uczennica kl.III gimnazjum, N.S.

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise