mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Babci i Dziadka.

b_150_100_16777215_00_images_20191_dzienbabci_P1070186.JPG

Już po raz 25 w historii naszej szkoły uczniowie klas I-III ze swoimi wychowawczyniami przygotowali spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Sto lat dla babci i dziadka!

W dniu Waszego święta pragniemy podziękować Wam za to,
że po prostu jesteście przy nas.
W naszych myślach towarzyszycie nam w chwilach szczęścia
i wtedy , gdy potrzebujemy rady.
Z całego serca i ogromnie
za wszystko Babciom i Dziadkom dziś dziękujemy.

  Już po raz 25 w historii naszej szkoły uczniowie klas I-III ze swoimi wychowawczyniami przygotowali spotkanie z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka ,,Sto lat dla babci i dziadka!” Gości przywitał Pan Dyrektor Kazimierz Maciaszek. Były wiersze i piosenki. Dwie uczennice klasy I Zuzia i Amelka zaprezentowały układ gimnastyczny.  Klasa III przedstawiła współczesną wersję ,, Czerwonego Kapturka”, a klasa  II scenkę teatralną ,,Babcia i wnuczkowie”. Uczniowie klasy I przygotowali inscenizację ,,Babcia i dziadek mają  święto”. Uczniowie klasy II i III zatańczyli do piosenki ,,Babcia tańczy rock and rolla”. Po życzeniach i zaśpiewaniu ,,Sto lat!” babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise