mt_ignore

mt_ignore

 

Magia Andrzejkowa!

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_andrzejki_IMG_20221123_181155.jpg

 

Andrzejkowa Magia!

 

 

Dnia 23 listopada, 2022 r. na salę gimnastyczną w szkole w Prandocinie powrócił po 3 latach nieobecności duch zabawy andrzejkowej. Samorząd Uczniowski zaproponował uczniom outfit  z czasów PRL i niektórzy uczniowie tak właśnie się zaprezentowali.

Stęsknieni andrzejkowych pląsów uczniowie chętnie bawili się przy muzyce z różnych stron świata. Andrzejkową playlistę przygotował absolwent naszej szkoły Piotr Duda , który świetnie sprawdził się w roli DJ.

W czasie tych kilku godzin zabawy wielokrotnie odtwarzana była belgijka, chocolate choco - choco, makarana czy nasz polskie kaczuszki. Starsze koleżanki przeprowadziły szybki kurs kroków do wymienionych tańców.

Dodatkowo w sali 24 już kolejny raz można było posłuchać wróżb z ust szkolnych wróżek i wiedźm. Andrzejkowa magia cieszyła się ogromną popularnością. Skądinąd ciekawe czy spełnią się wam te wróżby?

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise