mt_ignore

mt_ignore

 

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO W WALENTYNKOWYM ANTURAŻU.

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_walentynki_IMG_0139.jpg

 

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO W WALENTYNKOWYM ANTURAŻU.

 

 

 

 

       Zabawa karnawałowo-walentynkowa po kilku latach nieobecności wreszcie wróciła do szkoły w Prandocinie . Karnawałowe szaleństwo przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Młodszych uczestników zabawy przywitał Szymon Kołacz, który wraz ze swoimi kolegami ( Wojtkiem Ostrowskim, Adrianem Piekarczykiem, Piotrem Machnikiem, Kamilem Gugałą) zaprosił ich na wody oceanów i mórz piosenką Baby Shark. Uczennice starszych klas przeprowadziły szybki kurs układów tanecznych, takich jak: Na gitarze gram (Julia Podsiadło, Kalina Grojec), prawa-prawa, lewa-lewa (Magda Bogusz, Wiktoria Młyńska), Teraz tańcz i …stop, A ram zam zam (Kaja Morawiec, Zuzanna Wykurz ), Uda - klaśnij prawa, uda – klaśnij lewa (Marta Kolasa, Kinga Raduszewska, Bartłomiej Ratuch, Hubert Barański, Julia Wcisło) czy tradycyjnie znane już uczniom piosenki: Makarena (Amelia Drożniak, Amelia Mental), Kowbojka czy Chocolate (uczennice z klasy VIII). Strasi uczniowie do perfekcji opanowali układ choreograficzny do Belgijki, który tamtego wieczoru był wielokrotnie odtwarzany. Zestaw tanecznych piosenek przygotował nasz absolwent Piotr Duda, a dekoracja sali powstała przy udziale wielu uczniów, którzy przez cały tydzień wycinali serca, serduszka, maski etc. Uczennice klasy VII przeprowadziły dwa konkursy: taniec z gazetami na głowie do piosenki Waka Waka oraz taniec w parach z serduszkami. Nie zabrakło też akcentu walentynkowego w postaci poczty walentynkowej – niejedna buzia promieniała uśmiechem  w momencie otrzymania kartki walentynkowej. Siły do zabawy nie zabrakło nikomu, a to dzięki rodzicom, którzy przygotowali dla wszystkich pyszny poczęstunek. Zabawę można z pewnością uznać za udaną i szaloną.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise