mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Chłopaka w naszej szkole.

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_dzienchlopaka_IMG_20220930_091959.jpg

Dzień Chłopaka 2022.

 

30 września w wielu krajach na świecie obchodzony jest Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta założyły„hand-made” krawaty i muchy, a przedstawiciele SU płci żeńskiej przygotowały wyjątkowe lizaki dla wszystkich chłopców w naszej szkole. Każdy lizak opatrzony był karteczką z typem mężczyzny. Wśród propozycji były: Model z Instagrama, MacGyver techniki, Jaskiniowiec, Romantyk z Messengera, fan football’u, Einstein – dobra dusza, przyszły olimpijczyk, poszukiwacz „przygód, buntownik, ciekawski George, Superbohater i wiele innych. Było nie tylko słodko, ale również śmiesznie. O wrażenia należy zapytać chłopców, np.: Mikołaja, który wylosował lizak z karteczką GAMER, Kacpra – WIECZNEGO MARZYCIELA, Kamila i Franka i Kamila – HIP-HOPOWCÓW, a może Pana Włodarza –FANA  FOOTBALL’U.

Jednocześnie odbywały się klasowe obchody tego dnia. Dziewczęta z kl. V przebrały się za grupę chłopców – nazywając się „JANUSZE GENG”, a dziewczyny z klasy VII wzbiły się na wyżyny swoich zdolności kulinarnych i usmażyły swoim „Łasuchom” pyszne naleśniki. Nie bez przyczyny

 znane jest powiedzenie: „przez żołądek do serca”. :)                      

                 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise