mt_ignore

mt_ignore

 

Gminny Konkurs "Rodzina bez przemocy".

 b_150_100_16777215_00_images_grafiki_received_2448665155374349_1.jpeg

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Słomniki do udziału w konkursie pod tytułem "Rodzina bez przemocy".

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słomnikach we współpracy z placówkami oświatowymi zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Słomniki (w każdym wieku) do nadsyłania swoich prac na Konkurs pod tytułem „Rodzina bez przemocy”.

Prace mogą mieć formę rysunku, plakatu, fotografii, opowiadania/pracy literackiej lub krótkiego filmiku (max 10-15minut)Celem Konkursu jest promowanie rodziny bez przemocy, alkoholu i uzależnień, poprzez ukazywanie i utrwalanie szczęśliwych momentów z życia rodziny.  Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy gminy Słomniki zarówno Ci dorośli, jak i młodsi. Prace w każdej z kategorii mogą być wykonane dowolną techniką i przekazane do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słomnikach (ul. Tadeusza Kościuszki 64, pokój nr 27 II piętro) w formie papierowej lub elektronicznej na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nośniku elektronicznym (Płyta CD, pendrive).

Wszystkie informacje dotyczące szczegółowych warunków Konkursu zamieszczone
są w Regulaminie konkursu. Konieczne jest także wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego (formularz w załączniku) i dostarczenie go w formie papierowej wraz z załączoną pracą do siedzimy GOPS w Słomnikach ul.Tadeusza Kościuszki 64, pokój nr 27 II piętro.

Wszystkie osoby, które nie mają ukończonych 18 lat, a chciałby wziąć udział w konkursie, muszą złożyć formularz zgłoszeniowy z podpisem rodzica lub opiekuna ustawowego. Prace można składać od 18 września 2019 r. do 30 października 2019 r. do godziny 14.00 (decyduje data wpływu zgłoszenia do siedziby Organizatora).

Dla zwycięzców i laureatów Konkursu przewidziano nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone na uroczystym spotkaniu podsumowującym Ogólnoświatową Kampanię 19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Wydarzenie będzie miało miejsce na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach w listopadzie (zwycięscy zostaną powiadomieni o dokładnej dacie wydarzenia). Ponadto wszystkie prace znajdą się w galerii umieszczonej na stronie internetowej.  Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do zaangażowania się w Konkurs.

Pytania odnośnie konkursu można kierować pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
a także do Pani Moniki Adamus na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości wpisując:  konkurs rodzina bez przemocy).

 

Regulamin, formularze można pobrać z załącznika poniżej.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise