mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień życzliwości i uśmiechu w naszej szkole

b_150_100_16777215_00_images_2016_dzienzyczliwosci_Image00009.jpg

21 listopada w Polsce i na całym świecie obchodzimy Dzień Życzliwości i Uśmiechu. W naszej szkole również mogliśmy doświadczyć tego niezwykłego święta, dzięki działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu.

 

W tym dniu każdy uczeń, nauczyciel, a także pracownicy szkoły nosili  przyklejoną do ubrania uśmiechniętą buźkę. Niektóre z nich były niemalże arcydziełami -dlatego zawisły pod koniec dnia w Galerii Życzliwości.

Podstawowym zadaniem tego dnia było obdarowywanie bliźniego uśmiechem- który nic nie kosztuje, a daje tak wiele ciepła.

Wolontariuszki SKW - Maria Mucha, Iza Skwara i Edyta Wiorek przypominały w każdej klasie znaczenie tego dnia oraz przeprowadzały "burzę mózgów", w której uczniowie wyrażali swoje odczucia związane z uśmiechem. Każda klasa na ten dzień miała przydzielone zadanie do wykonania i zaprezentowania. Były to m.in. ordery uśmiechu, rebus, okrzyk klasowy, plakat lub limeryk. Wolontariuszki w każdej klasie zostawiły także "Dekalog Człowieka Życzliwego", który uczniowie zadeklarowali się pilnie przestrzegać . Tego dnia odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu na ucznia i nauczyciela, który według kolegów i koleżanek najczęściej się uśmiecha. Zdaniem uczniów uśmiech na twarzy najczęściej ma Pani Monika Gołdaa niżej podajemy listę laureatów wśród uczniów:

Szkoła Podstawowa:

Klasa I - Maksymilain Bogusz

Klasa II - Julia Cichopek

Klasa III - Tomasz Piątek

Klasa IV - Martyna Gugała

Klasa V - Sebastian Szumera

Klasa VI - Weronika Duda

Gimnazjum:

Klasa I - Weronika Ząbczyńska

Klasa II - Konrad Zdeb

Klasa III - Izabela Skwara

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy, jeszcze więcej uuuuuuśmieeeechu

 

                             

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise