mt_ignore

mt_ignore

 

Halloweenowy wieczór klasy czwartej.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_haloween_IMG_20231025_175004.jpg

 

 

 Halloweenowy wieczór klasy czwartej.

 

 

 

25 października klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią Bożeną Warchoł spotkała się wieczorem w szkole na halloweenowych zabawach.  Czwartoklasiści zamienili się tego wieczoru w przerażające straszydła. Ich stroje i wymalowane twarze robiły duże wrażenie. Dużo radości dostarczyły wszystkim różne zabawy: zjadanie oponek zawieszonych na nitce, robienie mumii przy pomocy papieru toaletowego, rysowanie strasznych twarzy na balonach, tańce, wymyślanie zaklęć i wspólne tworzenie mrożących krew w żyłach opowieści. Hitem wieczoru było rzucanie w powietrze ogromnych ilości podartego papieru toaletowego, który spadł z mumii. Takiego bałaganu sala nr 26 jeszcze nie widziała, ale wszystko zostało sprzątnięte. Wieczór był szalony i bardzo miły.

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise