mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Kundelka.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_kundelka_IMG_0394.jpg

 

Dzień Kundelka.

 

25 października obchodziliśmy w szkole Dzień Kundelka. Na korytarzach szkolnych pojawiły się ślady psich łap, a uczniowie pomalowali swoje twarze, tak by przypominały ich czworonożnych przyjaciół. Największą atrakcją tego dnia było poszukiwanie wyjątkowo cennych dla uczniów kości. Nie były one bynajmniej  przeznaczone do obgryzania. Na pięciu ukrytych w różnych miejscach w szkole papierowych kościach znajdowało się niepytanie, które można będzie wykorzystać na dowolnie wybranej lekcji. Ileż było emocji! Dopiero na czwartej przerwie odnaleziono ostatnią kość.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise