mt_ignore

mt_ignore

 

,,Mama, tata najpiękniejsze słowa świata ''– spotkanie z okazji Dnia Rodziny.

 

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_dzienrodziny_DSC03435.JPG

Spotkanie z okazji Dnia Rodziny.

 

 

W piątek 27 maja 2022 roku o godzinie 17.00 rozpoczęło się w sali gimnastycznej spotkanie z okazji Dnia Rodziny. Na początku uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor Kazimierz Maciaszek, który serdecznie powitał licznie przybyłych rodziców uczniów klas I-III. W części artystycznej najmłodsi zaprezentowali swoim najbliższym dwie inscenizacje, zaśpiewali cztery piosenki o mamie i tacie oraz złożyli podziękowania i życzenia. Po zaśpiewaniu ,,Sto lat!” każde dziecko wręczyło swojej mamie czerwoną różę, a tacie czekoladę z orzechami. Rodzice mogli potem podziwiać swoje podobizny wykonane przez dzieci oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

 

  

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise