mt_ignore

mt_ignore

 

Uśmiechnij się!-Dzień Uśmiechu w naszej szkole.

b_150_100_16777215_00_images_2020_dzienusmiechu_IMG_20200124_092612.jpg

Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności, a daje więcej światła!-Dzień Uśmiechu w naszej szkole.

 

 24 stycznia (piątek) Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole obchody Dnia Uśmiechu. Ten szczególny dzień miał nam wszystkim przypomnieć, że czasami nasz uśmiech może sprawić, że ktoś również się uśmiechnie:) Uczniowie zadbali w tym dniu o przypinki z uśmiechniętą buzią, na szkolnym korytarzu wisiały motywujące cytaty, a kto chciał mógł nawet zabrać uśmiech ze sobą do domu (zerwać go ze specjalnie przygotowanych kartek) lub podarować drugiej osobie. Uczeń Hubert Barański z kl. IV przygotował dla wszystkich karteczki z kawałami na poprawę nastroju i rozdawał je podczas przerw. Uczennice z kl. VIII przeprowadziły w szkole głosowanie na najbardziej uśmiechniętego nauczyciela, któremu wręczyły Order uśmiechu. I miejsce zdobyła Pani Monika Adamus, II miejsce Pani Teresa Cebo, III miejsce Pani Justyna Zaranek. Gratulujemy! Zachęcamy wszystkich do bycia uśmiechniętym i życzliwym każdego dnia. Pamiętajmy o tym, by nie być obojętnym, gdy widzimy kogoś, kto jest smutny. Podarujmy mu nasz uśmiech.

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise