mt_ignore

mt_ignore

 

Samorząd Uczniowski-wybory.

b_150_100_16777215_00_images_2020_wyboruSU_IMG_20190911_080904.jpg

Samorząd Uczniowski.

 

Dnia 11 września 2019 jak co roku,  społeczność naszej szkoły mogła oddać swój głos w wyborach do Samorządu Uczniowskiego . Wśród kandydatów byli: Barański Hubert, Cichopek Julia, Gugała Natalia, Jaworska Martyna, Musiał Aleksandra, Ochenkowska Zofia, Szafrańska Natalia i Wcisło Julia. Po kilkudniowej kampanii wyborczej, podczas której kandydaci kusili nie tylko swoimi programami wyborczymi, ale również słodkościami nadszedł czas głosowania. Już po dwóch godzinach wiadomo było, że nową przewodniczącą została Natalia Szafrańska
z klasy VIII, która pokonała tylko jednym głosem  swoją imienniczkę Natalię Gugałę z klasy VII. W czasie tych wyborów mogliśmy również wybrać nowych opiekunów SU. Tym razem społeczność szkolna doceniła panią Monikę Adamus oraz panią Bożenę Warchoł.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

J.Z

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise