mt_ignore

mt_ignore

 

Informacja dotycząca oddziału przedszkolnego.

Informacje dla Rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego.

 

 Szanowni Państwo, Rodzice dzieci oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Prandocinie.

W okresie  od dnia 6 maja 2020 r. do dnia 11 maja 2020 r. zawiesza się prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Prandocinie.  Zawieszenie następuje w związku z uzupełnieniem przygotowania przedszkola do spełniania wymagań określonych przez Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 

                                                                                             

Dyrektor, Kazimierz Maciaszek

Załączniki:
Pobierz plik (SZS Prandoc20050612390.pdf)SZS Prandoc20050612390.pdf[ ]30 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise