mt_ignore

mt_ignore

 

Pasowanie na czytelnika

b_150_100_16777215_00_images_2017_pasowanie_PART_1490270156866_.jpg

14 marca 2017 roku uczniowie klasy I SP zostali uroczyście pasowani na czytelników.

 

Po krótkim powitaniu, rozmowie na temat książek i regulaminu biblioteki dzieci musiały wykonać trzy zadania. Pierwsze polegało rozwiązaniu zagadek o postaciach z bajek i bibliotece. Drugie to zapoznanie się z leżącymi na stolikach książkami i odszukanie znajomych tytułów. Ostatnie polecenie polegało na odgadnięciu zdań prawdziwych i fałszywych. Po prawidłowym wykonaniu zadań uczniowie zostali uroczyście pasowani na czytelników. Na pamiątkę spotkania otrzymali dyplomy i karty pracy. Z wielką przyjemnością wypożyczyli wyszukane przez siebie książki. Oby ten zapał trwał jak najdłużej.

                                                   

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise