mt_ignore

mt_ignore

 

Darmowy, całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_t.jpg

Darmowy, całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka.

 

 

Od 2020 r. działa darmowy, całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12  12 12 oraz specjalny czat internetowy czat.brpd.gov.pl, gdzie dzieci i młodzież mogą porozmawiać o swoich problemach, doświadczeniach, trudnościach, a także wspólnie ze specjalistami zastanowić się nad rozwiązaniami i sposobami radzenia sobie z kryzysem.

Telefon i czat zapewniają młodym ludziom bezpieczną przestrzeń, w której są wysłuchani i mogą bez obaw, nawet anonimowo, przedstawić swoją perspektywę, sytuację, w jakiej się znaleźli. Specjaliści umożliwiają włączenie rodzin dzieci lub szkoły w procesie koniecznych zmian.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń. Pamiętaj, że z każdej sytuacji jest wyjście, poproś o pomoc, porozmawiaj. 800 12  12 12

https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Załączniki:
Pobierz plik (PLAKAT-TEL-ZAUFANIA_wybrany_A4.pdf)PLAKAT-TEL-ZAUFANIA_wybrany_A4.pdf[ ]2138 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise