mt_ignore

mt_ignore

 

Jeśli tego potrzebujesz, skorzystaj ze wsparcia psychologa.

b_150_100_16777215_00_images_4.jpg

Całodobowe, nieodpłatne wsparcie psychologiczne.

 

 

Czas pandemii jest dla wielu z nas przeżyciem trudnym i stresującym. Wszyscy próbujemy odnaleźć się w zaistniałej rzeczywistości. Znajdujemy się w różnych sytuacjach, często od nas niezależnych. Martwimy się o naszych bliskich, niektórzy nie mają możliwości pracy zdalnej i codziennie chodzą do pracy. Pamiętajmy również o osobach starszych, którzy cierpią z powodu samotności, a także stwierdzonych schorzeń. Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie uruchomił bezpłątne, całodobowe konsultacje psychologiczne.

Jeżeli potrzebujesz rozmowy, chcesz uzyskać pomoc specjalisty nie wahaj się i zadzwoń pod numer telefonu:

12-421-92-82 czynny przez całą dobę lub pod numer telefonu 502-273-430 w godzinach 8.00-20.00.

Więcej na stronie ośrodka https://oik.krakow.pl

Załączniki:
Pobierz plik (4.jpg)4.jpg[ ]94 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise