mt_ignore

mt_ignore

 

Nie bij-kochaj!

b_150_100_16777215_00_images_2018_kampania19_P1050671.JPG

W ramach ogólnoświatowej Kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży" uczniowie naszej szkoły działają na terenie szkoły i nie tylko.

 Do tej pory uczniowie przygotowali plakaty na konkurs "Budujemy świat bez przemocy", które pocztą zmierzają już do Warszawy. Ponadto zaprojektowaliśmy ulotki dotyczące różnych rodzajów przemocy i instytucji, do których możemy się zwrócić o pomoc. Uczniowie rozdawali ulotki przed szkołą, wręczając je rodzicom i opiekunom naszych uczniów. Klasy zrobiły pomarańczowe wstążeczki, które dumnie prezentują uczniowie i nauczyciele przypinając je do ubrań.Dla każdej klasy przygotowaliśmy grę "dobre duszki", która polega na losowaniu osoby, której przez czas trwania Kampanii będziemy pomagać anonimowo. W ciągu pięciu dni w klasach 1-3 czytamy bajki profilaktyczne, które specjalnie dla najmłodszych wybrała Pani bibliotekarka. W tygodniu planujemy również wyjść poza mury szkoły i rozdawać ulotki również na terenie naszej miejscowości. Uczniowie kl. VII przygotowali scenariusz przedstawienia, który pokażą społeczności szkolnej już niebawem, o czym będziemy na bieżąco informować. Razem z innymi osobami na całym świecie możemy brać udział w tak ważnej akcji, uświadamiać innych, dawać przykład i mieć okazję do wspólnego działania. Im będzie nas więcej, tym nasze działania będą bardziej widoczne i dotrą do większej ilości osób.

 Wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się w akcję dziękujemy!

                                           

  

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise