mt_ignore

mt_ignore

 

Finał Konkursu "Szkoła z Pasją Pomagania".

Finał Konkursu "Szkoła z Pasją Pomagania".

 

 

Finał konkursu

 Szkoła z Pasją Pomagania

Szkolny Klub Wolontariatu „Iskierki dobra” tworzyło w tym roku szkolnym
21 wolontariuszy z klas 6-8. Głównym celem naszej działalności wolontaryjnej jest pomaganie, a zatem tam gdzie istnieje taka potrzeba i wiemy, że jesteśmy
w stanie zorganizować odpowiednią akcję to działamy.  W tym roku całą swoja energię wykorzystaliśmy na pomoc dla Hospicjum dla Dzieci „Alma Spei”.
We wrześniu za zgodą wolontariuszy,  zgłosiłam szkołę do całorocznego konkursu organizowanego przez Alma Spei  „Szkoła z Pasją Pomagania”. Patronat nad tym konkursem objęła Pierwsza Dama Pani Agata Kornhauser –Duda. To w ramach tego konkursu odbywały się wszystkie akcje dobroczynne w naszej szkole (Akcja Mikołajowa dla Mateusza, Kiermasz Bożonarodzeniowy, Akcja „Pieluszka na zajączka”). Finalnie szkoła otrzymała certyfikat Szkoły z Pasją Pomagania oraz list z podziękowaniami od Pierwszej Damy za wzięcie udziału w ważnej społecznie inicjatywie profilaktyczno-edukacyjnej i wykazanie się dużą wrażliwością
na potrzeby dzieci  z hospicjum Alma Spei.

Gratuluję i dziękuję  tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do rozpalania „iskierek dobra ” na rzecz potrzebujących,  a w szczególności dla nieuleczalnie chorych dzieci z hospicjum Alma Spei.

                                                                                    

Justyna Zaranek

                                                                            opiekun SKW „Iskierki dobra”

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_IMG_20200629_112352.jpgb_150_100_16777215_00_images_grafiki_IMG_20200626_121634.jpg

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise