mt_ignore

mt_ignore

 

Szkolne Koło Wolontariatu-tak działaliśmy!

 

b_150_100_16777215_00_images_2017_zaranek1_DSCF3422.JPG

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2016/2017 wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali dla całej społeczności szkolnej prezentację multimedialna o swojej działalności.

 

 

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2016/2017 wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali dla całej społeczności szkolnej prezentację multimedialną o swojej działalności
– TAK DZIAŁALIŚMY. Całe spotkanie poprowadziła zawsze niezawodna i rzetelna wolontariuszka Maria Mucha oraz równie pomocny i życzliwy wolontariusz Maciej Mazurek J.  Spotkanie odbyło się po hasłem: „Pomagając innym, pomagasz również sobie”. Z tej okazji wolontariusze z klasy I gim. przygotowali mini przedstawienie o pomaganiu, a wspomogły je muzycznie wolontariuszki z kl. III gim  (Aleksandra Styczeń, Edyta Wiorek, Julita Woszczyńska), wykonując piosenkę zespołu Abba „I have a dream”. Dopełnieniem spotkania było ogłoszenie wyników ankiety na nazwę naszego klubu, ostatecznie uczniowie zdecydowali, iż od nowego roku szkolnego będą nazywać się Iskierkami dobra”. Pod koniec spotkania Pan Dyrektor wręczył symboliczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy ukończyli swoją przygodę edukacyjną z Publicznym Gimnazjum w Prandocinie. Dziękujemy!

                                                                                   

  

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise