mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień Dinozaura w przedszkolu.

b_150_100_16777215_00_images_przedszkole2022_dinozaura_IMG_20230227_081635.jpg

 

Dzień Dinozaura w przedszkolu.

 

 

Dinozaury to stworzenia, które od dawna niezwykle fascynują szczególnie najmłodszych. Nie tylko zaskakują swoim wyglądem i wielkością, ale też kryją wiele tajemnic. 27 lutego sala przedszkolna zamieniła się w niezwykły kącik: ,,Park jurajski", ponieważ przedszkolaki obchodziły Dzień Dinozaura.

Zajęcia wprowadziły dzieci w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych gadów. Dzieci brały udział w wielu ciekawych aktywnościach,  jednak najbardziej zaciekawiło wszystkich doświadczenie - wybuchający wulkan. Dzień Dinozaura upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze .

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise