mt_ignore

mt_ignore

 

V Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_niebieski_Image00005.JPG

 

V Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu

 

14 kwietnia, 2024 chętni uczniowie z naszej szkole już po raz kolejny mogli wziąć udział w Niebieskim Biegu Świadomości  Autyzmu, jako nasz wyraz solidarności dla osób w spektrum autyzmu, a zarazem głos wsparcia dla ich rodzin i najbliższych. Inicjatywę tą wsparło 12 uczniów z naszej szkoły, a niektórym z nich towarzyszyli członkowie rodziny. Wśród uczestników byli: Ignacy Komenda, Lena Komenda, Julia Pycia, Adrian Piątek, Kacper Młyński, Weronika Sakłak, Wiktoria Młyńska, Kacper Janus, Oliwia Janus, Patrycja Moląg, Maciej Bryś, Franciszek Dawid oraz opiekun grupy Pani Justyna Zaranek. Pogoda tamtego dnia była wymarzona i wszyscy szybciej lub wolniej pokonali dystans 4 km trasy. 

W tym biegu nie ma zwycięzców, ani przegranych  - liczy się idea solidarności i Twoja chęć uczestnictwa, a zatem czekamy na Was w przyszłym roku. 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise