mt_ignore

mt_ignore

 

LET’S VISIT IRELAND

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_konkursjezyka_Image00015.JPG

 

LET’S  VISIT  IRELAND

 

Tegoroczny Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pod hasłem „Let’s visit Ireland” odbył się w Szkole Podstawowej w Kacicach w dniu 26 kwietnia, 2024r. Organizator konkursu Pani Magdalena Marchewka zabrała nas na wycieczkę krajoznawczą i muzyczną do Irlandii.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIII: Julia Wcisło, Kinga Raduszewska, Marta Kolasa oraz Mikołaj Łuszczek. Niestety zmagania okazały się dla nich ogromnym wyzwaniem zarówno pod względem wiedzy o Irlandii, jak i  tej ze znajomości wybranych utworów muzycznych.

I choć drużyna z naszej szkoły nie zajęła żadnego miejsca na podium, to na pewno była to dla nich fajna „wycieczka edukacyjna”.

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise