mt_ignore

mt_ignore

 

Papieskie kremówki na szkolnym korytarzu MNIAAAM, MNIAAAM

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_kremowki_kiermasz6.jpg

 

Papieskie kremówki na szkolnym korytarzu MNIAAAM, MNIAAAM

 

 

Tegoroczne obchody XXIII Dnia Papieskiego, któremu w tym roku przewodziło hasło „Jan Paweł II. Cywilizacja życia.” zwieńczone zostały kiermaszem pysznych kremówek – deseru uwielbianego przez Papieża Polaka Św. Jana Pawła II.
18 października, 2023r.  uczniowie naszej szkoły mogli zakupić taką kremówkę i jednocześnie wesprzeć szkołę w realizacji działań edukacyjnych zaplanowanych na bieżący rok szkolny. Współorganizacją kiermaszu zajął sie Szkolny Klub Wolontariatu „Iskierki dobra”, a konkretnie cztery wolontariuszki: Kaja Morawiec, Amelia Drożniak, Kalina Grojec i Julia Podsiadło.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise