mt_ignore

mt_ignore

 

Klasa IV i V – pierwszy wyjazd w nowym roku szkolnym.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_krakow_attachment1.6.jpg

 

Klasa IV i V – pierwszy wyjazd w nowym roku szkolnym.

 

 

26 września klasy IV i V pojechały do Krakowa na spektakl pt. „Projekt Mickiewicz”. Podczas spektaklu uczniowie mieli okazję spotkać się z poezją A. Mickiewicza w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji. Tekstom poetyckim towarzyszyła piękna muzyka oraz efekty specjalne, które wywarły na widzach duże wrażenie.

Po spektaklu klasy wyruszyły na spacer po mieście szlakiem krakowskich legend. Wędrówka miała charakter gry terenowej. Uczniowie rozwiązywali zagadki, odczytywali zaszyfrowane wiadomości i odszukiwali różne elementy na krakowskich zabytkach. Wszystko to związane było z legendarnymi bohaterami i zakątkami Krakowa. 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise