mt_ignore

mt_ignore

 

Rozporządzenia dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych-rozporządzenia.

 

Szanowni Rodzice i uczniowie naszej szkoły. Zachęcamy do zapoznania się z ważnymi dokumentami :

ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 14 marca 2017 r. w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na lata szkolne 2017/2018–2019/2020 do trzyletniego liceum ogólnokształcącego, czteroletniego technikum i branżowej szkoły I stopnia, dla kandydatów będących absolwentami dotychczasowego gimnazjum


a także:

ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 16 marca 2017 r.w sprawie przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli, szkół i placówek.


PREZENTACJĄ DOTYCZĄCĄ REKRUTACJI DO PUBLICZNYCH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020 W WOJEWÓDZTWIE MAŁOPOLSKIM.

Zachęcamy również do śledzenia na bieżącą strony: https://www.gov.pl/web/edukacja

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise