mt_ignore

mt_ignore

 

Szkolna zabawa karnawałowo-walentynkowa

b_150_100_16777215_00_images_2020_karnawal_IMG_20200213_163212.jpg

13 lutego odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa.

 

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego 13 lutego bawiliśmy się na zabawie karnawałowo-walentynkowej.  DJ Pan Tomasz Buzała przygotował dla wszystkich bawiących się zestaw dobrej muzyki i gadżetów, którymi uczniowie mogli bawić się podczas zabawy, ponadto salę ozdobiły specjalne światła rozstawione w całej sali. Po zabawach prowadzonych przez DJ'a uczniowie mogli liczyć na pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Najłodsze klasy bawiły się do godziny 18.00, a starsze do godziny 20.00. Podczas zabawy rozdane zostały walentynki, które wcześniej były zbierane przez uczennice klasy VIII do tzw. szynki walentynkowej.

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise