mt_ignore

mt_ignore

 

Wyniki konkursu profilaktycznego "Rodzina.Mając siebie-mamy wszystko".

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_konkursprof_IMG-20221118-WA0000.jpg

"Rodzina. Mając siebie-mamy wszystko." Wyniki konkursu profilaktycznego.

 

 

 Rodzina jest kompasem, który
prowadzi nas przez mrok.
Siłą, by zdobywać wielkie szczyty i azylem,
kiedy musimy odpocząć.”

 

W związku z obchodami Ogólnoświatowej Kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”, Pani Monika Adamus (pedagog szkolny) przygotowała dla uczniów klas 1-3 konkurs profilaktyczny pt. „Rodzina. Mając siebie-mamy wszystko.” Celem konkursu było m.in. propagowanie pozytywnych postaw i relacji rodzinnych. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną zgodną z tematyką konkursu. Mogli ją wykonać razem z członkami swojej rodziny. Jury w składzie: Pani Karolina Michalska-Czuba, Justyna Zaranek ks. Krystian Rowiński nie miało łatwego zadania. Wszystkie zgłoszone prace były bowiem wartościowe i widać było jak wiele pracy i serca dzieci wraz z członkami swoich rodzin włożyły w ich wykonanie.

I miejsce zajęła Aleksandra Gajda z klasy 2,

II miejsce zajął Konrad Lech, również z klasy 2, 

III miejsce (ex aequo) zajęli Emilia Gudowska i Krystian Nowak z klasy 3.

 

Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, a także pamiątkowe dyplomy. Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy.

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise