mt_ignore

mt_ignore

 

Praca Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Praca Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej od 11 maja 2020 r.

 

 

Dzień dobry,

uprzejmie informujemy iż, w związku z wydaniem nowego Rozporządzenia MEN w dniu 30.04.2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dyrektor SPPPPK podjął decyzję o częściowym powrocie do pracy stacjonarnej od 11 maja 2020r.

Praca stacjonarna w poradni dotyczyć będzie wykonywania diagnoz niezbędnych do wydawania orzeczeń, opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju, opinii o gotowości szkolnej dziecka, opinii o odroczeniu od obowiązku szkolnego oraz innych opinii mających na celu zapewnić odpowiednie wsparcie dzieciom i młodzieży od nowego roku szkolnego.

Pozostałe działania poradni będą realizowane w większości nadal zdalnie.

Działalność  poradni odbywać się będzie zgodnie z zaleceniami sanitarnymi obowiązującymi w związku ze stanem epidemicznym.

W załączniku  procedury postępowania dotyczące pracy stacjonarnej w SPPPPK w związku z epidemią Covid-19.

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Powiatu Krakowskiego
filia w Słomnikach
ul. Kościuszki 26
tel. 12 442 69 80

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise