mt_ignore

mt_ignore

 

Narzędzia TIK na lekcjach-scenariusze dla nauczycieli.

b_150_100_16777215_00_images_grafiki_connectedlife-1920x960.jpg

Narzędzia TIK na lekcjach-scenariusze.

 

 

W załączniku znajduje się publikacja Małgorzaty Ostrowskiej i Danuty Sterny pod tytułem "Technologie informacyjno-komunikacyjne na lekcjach. Przykładowe konspekty i polecane praktyki". 

Pierwszą część książki stanowi poradnik dla nauczycieli tworzących scenariusze lekcji z TIK. Zawiera informacje co jest ważne w planowaniu efektywnych lekcji i na co zwracać uwagę, aby technologie informacyjno-komunikacyjne stały się elementem kształcenia pomagającym uczniom w osiąganiu celów uczenia się, a nauczycielom – ułatwiającym pracę. W drugiej części autorki umieściły dobre praktyki – „małe formy z TIK”, czyli fragmenty zajęć lub opisy pojedynczych aktywności uczniów z wykorzystaniem nowych technologii. Opisy zawierają przykłady ćwiczeń i pomoce potrzebne do ich przeprowadzenia.

Ponadto na stronie Fundacji Szkoła Medialna, której misją jest wspieranie uczniów i nauczycieli poprzez kształcenie cyfrowych kompetencji oraz promowanie nowoczesnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne znajdziemy bazę narzędzi TIK.

 http://szkolamedialna.pl/narzedzia-tik-w-edukacji/ 

Załączniki:
Pobierz plik (tik_na_lekcjach_2015_06_02.pdf)tik_na_lekcjach_2015_06_02.pdf[ ]2994 kB
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise