mt_ignore

mt_ignore

 

Szkolny konkurs w ramach kampanii przeciwko przemocy.

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_konkurs_konkurs_plakat.jpg

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie na projekt koszulki promującej styl życia bez agresji i przemocy.

 

 

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Ogólnoświatowej Kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży". Kampania rozgrywa się na wszystkich kontynentach i wszystkich krajach świata. Autorem Światowej Kampanii jest Women's Word Summit Foundation i co roku zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy chcą, by świat dzieci i młodzieży był wolny od przemocy. Symbolem kampanii jest pomarańczowa wstążka. 

W ramach kampanii zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie na projekt koszulki promującej życie bez przemocy i agresji. 

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III i IV-VIII i trwa do 18 listopada.

ZASADY KONKURSU:

1.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie koszulki (typu T-shirt), która będzie promowała styl życia bez przemocy i agresji. Koszulka musi zawierać wymyślone przez uczestnika hasło (które będzie promowało życie bez przemocy i agresji), a także grafikę, rysunek lub logo również odnoszące się do tematyki konkursu.

2. Uczestnik konkursu wykonuje koszulkę samodzielnie, technika wykonania dowolna.

3.Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu tylko jedną pracę.

4.Wykonaną koszulkę należy przynieść ze sobą dnia 18 października (w czwartek).

5. Do pedagoga szkolnego (Pani Moniki Adamus) należy dostarczyć do dnia 17 października oświadczenia rodziców o zgodzie na udział w Konkursie i przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu oraz wykorzystanie pracy i zdjęć do promocji uczestników i ich prac na stronie szkoły, a także w lokalnej gazecie „Głos Słomnik” (załącznik nr 1 Regulaminu)

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 19 listopada 2021 r., a wyniki zostaną opublikowane na stronie szkoły, a także w lokalnej gazecie "Głos Słomnik". Nagrody zostaną wręczone do dnia 23 listopada.

Zapraszam serdecznie do udziału: pedagog szkolny- Monika Adamus

 Oprócz konkursu we współpracy ze szkolną biblioteką podczas przerw  odbędzie się akcja pod tytułem "Czytam, bo kocham", a także między klasowe rozgrywki sportowe pod hasłem "Gram i kubicuję fair play". 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise