mt_ignore

mt_ignore

 

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

b_150_100_16777215_00_images_14416200408065.jpg

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia

 

"W dniach 21 – 24 września br. mieszkańcy powiatu miechowskiego będą mogli  w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia skorzystać z profilaktycznych badań oraz wykładów, dostępnych bezpłatnie dla różnych grup wiekowych.

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do regularnego wykonywania badań profilaktycznych, zwłaszcza do korzystania z tych, które są dostępne bezpłatnie. Podczas tego tygodnia mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z darmowych badań profilaktycznych, konsultacji specjalistycznych i wykładów edukacyjnych organizowanych w placówkach medycznych w całym regionie.

W ramach akcji Szpital Św. Anny w Miechowie proponuje m.in. porady żywieniowe, badania EKG z opisem, cytologię, mammografię i spirometrię. Młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna będzie mogła uczestniczyć w wykładach profilaktycznych, które odbędą się w sali kinowej Miechowskiego Domu Kultury. Tematyka wykładów to:

 - „ Profilaktyka nowotworów”,

- „ Profilaktyka w domu i w szkole – jak skutecznie uchronić się przed narkotykami”,

- „ Mycie rąk jako profilaktyka chorób zakaźnych”,

- „ Dlaczego powinniśmy przestać palić albo w ogóle nie zaczynać?”.

Z wykładów profilaktycznych „ Profilaktyka nowotworów”(wykład poprowadzi lek. med.  Maria Srebro, specjalista onkolog – Ośrodek Programów Profilaktycznych w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie), będą mogły skorzystać wszystkie zainteresowane  osoby dorosłe.

Aby wziąć udział w badaniach i wykładach należy zarejestrować się w dniach 07 – 18 września br. pod numerem telefonu 41 38 20 100. Rejestracja dotyczy badań profilaktycznych i wykładów.

Więcej informacji na stronie www.szpital.miechow.pl

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia to społeczna akcja profilaktyczna, która odbędzie się w dniach 21 – 27 września 2015r. w Krakowie i innych miastach w Małopolsce. Akcję organizują wspólnie: Województwo Małopolskie i Gmina Kraków.

Z poważaniem:

Dyrektor 
Mirosław Dróżdż"

http://www.miechow.eu/miasto-i-gmina/wydarzenia/malopolskie-dni-profilaktyki-zdrowia/

Zachęcam: Pedagog szkolny

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise