mt_ignore

mt_ignore

 

Kiermasz ostatkowych słodkości.

b_150_100_16777215_00_images_2023.2024_kiermasz_TC5.jpg

 

Kiermasz ostatkowych słodkości

 

 

Tegoroczny Tłusty Czwartek miał miejsce 8 lutego i właśnie w tym dniu wolontariusze (i nie tylko oni) ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Iskierki dobra” wraz z opiekunem przygotowali kiermasz domowych tłustoczwartkowych słodkości. Wśród nich znalazły się pączki, faworki, oponki i rogaliki – wszystkie wyglądały pysznie i tak też smakowały. Celem akcji była zbiórka środków na zakup środków higienicznych (głównie pieluch) dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Alma Spei w ramach akcji „Pieluszka od Zajączka”. Kiermasz został połączony z równoległą akcją charytatywną „Wyślij pączka do Afryki”, którą  nasza szkoła wspiera od kilku lat. Więcej o tej akcji można poczytać na stronie pączek.kapucyni.pl.

W organizację kiermaszu włączyło się 25 uczniów z klas IV-VIII wraz z rodzicami. W gronie chętnych uczniów byli: J. Klimczyk, G. Miłek, E. Gudowska, M. Michalkiewicz, M. Wiorek, J. Dawid z kl. 4, G. Łącka, Z. Buczek, K. Bernacki, P. Toporek, J. Kołodziejczyk, J. Pycia z kl. 5, P. Moląg, P. Cała, O. Drobniak, A. Drożniak, Sz. Przeniosło, W. Młyńska, K. Janus, J. Gęgotek z kl. 6, M. Bogusz, K. Grojec, M. Cieślik z kl. 7 oraz H. Barański z kl. 8. Jak również Franek Kramarz z kl. 2. Całą akcję przeprowadziły dziewczynki z kl. 5 – L. Komenda, J. Kołodziejczyk, G. Łącka, J. Pycia, J. Podsiadło, P. Toporek i Z. Buczek.

Wszystkim wymienionym, i tym którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie kiermaszu z całego serca dziękujemy. 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise