mt_ignore

mt_ignore

 

IV Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu.

b_150_100_16777215_00_images_2022.2023_bieg_20230416_132830.jpg

IV Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu.

 

Dnia 16.04.2023r. dziewięcioro uczniów naszej szkoły wraz z Panią Justyną Zaranek wzięło  udział w IV Niebieskim Biegu Świadomości Autyzmu, zorganizowanym przez stowarzyszenie Razem dla Waganowic oraz Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach. Wydarzenie to było częścią akcji szkolnej Niebieskie Motyle są wśród nas, które po raz kolejny zorganizowała  p. Karolina Michalska – Czuba.

Około godziny 12 wszyscy zebrali się w kompleksie leśnym Zalesie. Następnie uczniowie szkoły w Waganowicach wraz z opiekunami przedstawili spektakl taneczny. Wszyscy uczestnicy biegu wzięli udział w rozgrzewce, którą poprowadziła Pani Marzanna Boczkowska. Uczniowie z naszej szkoły (Kinga Raduszewska, Małgorzata Cichopek, Alicja Bryś, Piotr Strzelec, Lena Komenda, Łącka Gabriela, Julia Pycia, Weronika Sakłak, Adrian Piątek, oraz Kacper Młyński  wraz z Panią Justyną) wyruszyli w trasę, która liczyła ok. 4 km. Gdy biegacze dotarli na metę czekał na nich pakiet regeneracyjny oraz zasłużony medal. Ponadto,  partycypacja w biegu wyraziła naszą jedność z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Do zobaczenia za rok!

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise