mt_ignore

mt_ignore

 

Wyślij pączka do Afryki.

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_paczek_IMG_20220224_100255.jpg

Wyślij pączka do Afryki.

 

 

Wyślij pączka do Afryki-pod takim hasłem odbył się w naszej szkole kiermasz tłusto-czwartkowych słodkości  w dniu 24 lutego 2022.
Tym działaniem społeczność szkolna wyraziła poparcie dla Misjonarzy Kapucynów, którzy od lat organizują tę akcję charytatywną. W tym roku planują oni budowę studni w Afryce, stąd cieszy fakt, że my też będziemy mieli w tym udział, bowiem ze sprzedaży pączków, oponek, faworków oraz gorącej czekolady pozyskaliśmy 285,00zł na ten cel. Kiermasz już kolejny raz udało się zorganizować  dzięki ofiarnej pomocy niektórych Rodziców, którzy zgodzili się przygotować domowe słodkości. Dziękujemy za waszą bezinteresowność oraz wsparcie dla naszych działań. Akcję w szkole przeprowadziły wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Iskierki dobra” – G. Krowicka, M. Kopeć, I.Mazurek, A. Musiał, W. Baran, M. Marszałek, J. Wcisło, K. Raduszewska, A. Bryś, J. Cichopek, M. Cichopek oraz O. Ratuch.

Dziękujemy również Radzie Rodziców, która w Tłusty Czwartek obdarowała  wszystkich niebędących na diecie pysznym pączkiemJ

      

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise