mt_ignore

mt_ignore

 

Szkoła z pasją pomagania.

b_150_100_16777215_00_images_2021.2022_alma_IMG_20211125_100658.jpg

Zbiórka żywności i chemii gospodarczej dla hospicjum dla dzieci Alma Spei.

 

W dniach 8 – 25 listopada 2021r. w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności i chemii gospodarczej dla Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. W akcję włączyli się zarówno uczniowie, jak i pracownicy szkoły. Zebrano 5 wypełnionych po brzegi papierowych kartonów z żywnością i 1 karton z chemią gospodarczą. Zebrane produkty pomogą w stworzeniu świątecznych paczek dla rodzin podopiecznych Hospicjum. W ostatnim dniu zbiórki miało miejsce wielkie segregowanie produktów, a następnie pakowanie, w którym aktywny udział wzięły wolontariuszki: Maria Kopeć, Gabriela Krowicka, Łucja Warchoł, Izabela Mazurek, Aleksandra Musiał oraz Weronika Baran. Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy i już dziś zapraszamy do wiosennej zbiórki.

    

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise