mt_ignore

mt_ignore

 

Niebieski Bieg Świadomości Autyzmu

b_150_100_16777215_00_images_2018_autyzm_IMG_20180422_141202.jpg

22.04.2018 r. wolontariusze z Panią Justyną  Zaranek wzięli udział w Niebieskim Biegu Świadomości Autyzmu.

 

Dnia 22.04.2018r wolontariusze wraz z Panią Justyną Zaranek wzięli  udział w I Niebieskim Biegu Świadomości Autyzmu, zorganizowanym przez stowarzyszenie Razem dla Waganowic oraz Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach. Bieg był objęty Patronatem Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Gminy Słomniki Pana Pawła Knafla.

   Około godziny 12 wszyscy zebrali się w kompleksie leśnym Polanowice. Następnie uczniowie szkoły w Waganowicach wraz z opiekunami przedstawili spektakl taneczny. Wszyscy uczestnicy biegu wzięli udział w rozgrzewce, którą poprowadziła Pani Marzanna Boczkowska. Wolontariusze z naszej szkoły (Natalia Szafrańska, Natalia Zaręba, Weronika Kołacz, Małgorzata Zagajewska, Anna Brudka, Marta Kopińska, Paweł Pytel, Julia Miszczyk oraz Martyna Szafrańska wraz z Panią Justyną) wyruszyli w trasę, która liczyła 4,6 km. Gdy biegacze dotarli na metę czekał na nich pakiet regeneracyjny oraz zasłużony medal. Następnie odbyła się loteria, w której Martyna Szafrańska wygrała dwa bilety do Kopalni Soli w Wieliczce.

                                                                                                                                                             Weronika  Kołacz

               

                                                         

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise