mt_ignore

mt_ignore

 

Wieczór filmowy.

b_150_100_16777215_00_images_2018_wieczorfilmowy_P1060127.JPG

2 lutego w naszej szkole odbył się wieczór filmowy zorganizowany dla wolontariuszy Szkolnego Koło Wolontariatu "Iskierki dobra".

 

02 lutego w naszej szkole odbył się wieczór filmowy zorganizowany przez Panią Justynę Zaranek i Panią Monikę Adamus. O godzinie 18.30 pojawiliśmy się zaopatrzeni w prowiant i koce w sali nr 24. Usiedliśmy wygodnie i czekaliśmy na rozpoczęcie seansu. Obejrzeliśmy dwa filmy: "Love Rosie" w reżyserii Christiana Dttera. Jest to opowieść o tym, że miłość nie pojawia się na zawołanie, kiedy jest najwygodniej, lecz kiedy nadchodzi jej czas. W przypadku Rosie Dunne i Aleksa Stewarta nie bardzo się spieszyła, choć zapowiedziała się wcześnie. Przyjaciele z dzieciństwa razem wyrastali z początkowo jedynie platonicznej więzi. Ale ich niezdarność, trudność z przyznaniem się do tego, co czują, sprawiła, że nie potrafili zgrać się w czasie. Większość filmu jest więc historią tego, jak mijają się ich życiowe ścieżki. Gdy jedno z nich jest gotowe, drugie nagle jest niedostępne.  Jest to niezwykła opowieść o tym, ze wszystko na świecie ma swój czas i miejsce, opowieść o dojrzewaniu do miłości, cierpliwości i przyjaźni. Film bardzo nam się podobał, polecamy każdemu.Drugim filmem, który obejrzeliśmy był: "Łowca i królowa lodu" w reżyserii Cedrica Nicolasa -Troyana.  Jest to opowieść o walce dobra ze złem, miłości z nienawiścią. Oczywiście dobro zwyciężyło i wszyscy żyli długo i szczęśliwie:-) W filmie zachwyciła nas gra aktorska i przepiękne kostiumy.
Oczywiście podczas naszego spotkania nie mogło zabraknąć pizzy:)

 

                                                                     
Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise