mt_ignore

mt_ignore

 

Tajemniczy gość odwiedził Szkołę w Prandocinie.

b_150_100_16777215_00_images_2018_mikolajki_P1050839.JPG

6 grudnia naszą szkołę odwiedził niespodziewany gość w towarzystwie uśmiechniętych Śnieżynek.

 

6 grudnia naszą szkołę odwiedził niespodziewany gość w towarzystwie uśmiechniętych Śnieżynek. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdej klasy znalazły się paczki, które wszystkim dzieciom wręczał osobiście Mikołaj. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

                                                     

  

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise