mt_ignore

mt_ignore

 

Pomaganie jest fajne.

21 marca w czasie apelu z okazji Dnia Samorządności odbył się finał konkursu "Pomaganie jest fajne".

 21 marca 2017 w czasie apelu z okazji Dnia Samorządności odbył się  finał  konkursu  „Pomaganie jest fajne”. W jego trakcie nowy Pan Dyrektor (Tomasz Jakubas) wręczył  nagrody tym, którzy zostali zwycięzcami konkursu promującego ideę wolontariatu, zorganizowanego przez Szkolny Klub Wolontariatu. Uczniowie biorąc w nim udział mogli wykazać się  swoimi umiejętnościami pisarskimi pisząc wiersz lub opowiadanie o pomaganiu. Z tej okazji powstał również wiersz, autorstwa pani pedagog Haliny Walki, która w kilku zwrotkach ujęła wszystkie akcje charytatywne, jakie miały miejsce w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. A  ci którzy poświęcili bezinteresownie swój czas i zdecydowali się wziąć udział w konkursie zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Poniżej przedstawiamy listę laureatów wraz z kilkoma nagrodzonymi pracami:

 

Konkurs literacki „Pomaganie jest fajne”:

Klasy IV-VI SP.

I MIEJSCE -  Aleksandra Strzelec (kl. V)

II MIEJSCE - Weronika Kołacz (kl. VI)

III MIEJSCE - Piotr Miszczyk (kl. IV)

Klasy I-III gim.

MIEJSCE I – Natalia Studziżba (kl. I gim.)

MIEJSCE II - Klaudia Strzelec (kl. II gim.)

MIEJSCE III – Marta Kopińska (kl. I gim.)

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise