mt_ignore

mt_ignore

 

Warsztaty z języka migowego

b_150_100_16777215_00_images_2017_migowy_DSCF3116.JPG

25 marca 2017 roku w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu odbyły się warsztaty języka migowego.

 

„Życzliwość to język, który niesłyszący

może usłyszeć i niewidzący zobaczyć.”

         Mark Twain

 Dnia 25 marca 2017r. w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu odbyły się warsztaty z języka migowego. Wolontariusze na to spotkanie zaprosili panią Beatę Bryś, która w prosty i bardzo przyjemny sposób pokazała obecnym na zajęciach wolontariuszom podstawy  języka migowego. Było dużo zabawy i śmiechu podczas „gimnastyki” palców, aby poprawnie pokazać literę bądź słowo -używając jedynie palców. Już po godzinie ćwiczeń młodzież potrafiła pokazać większość liter i cyfr                      w języku migowym oraz niektóre zwroty, jak np.: dzień dobry, proszę o ciszę czy dziękuję. Bardzo jesteśmy wdzięczni Pani Beacie za podzielenie się z nami swoją wiedzą i bezinteresownie poświęcony czas. DZIĘKUJEMYJ

Po zajęciach z języka migowego, obecni wolontariusze mogli jeszcze spróbować swoich sił w kuchni. Z zakupionych produktów przygotowali oni „Kulki fitness”. MNIAAAMJ 


Sobotnie przedpołudnie  upłynęło nam w miłej atmosferze, a wolontariusze opuścili szkołę z nowymi, cennymi doświadczeniami i umiejętnościami.

                                                                               

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise