mt_ignore

mt_ignore

 

Poczytaj mi kolego,poczytaj mi koleżanko.

b_150_100_16777215_00_images_2016_poczytaj_IMAG1070.jpg

W grudniu uczniowie klas I-III SP oraz dzieci z grupy „0” i przedszkolnej mogli wziąć udział w świątecznej akcji „Poczytaj mi kolego, poczytaj mi koleżanko”. 

 

Akcję zorganizowali wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Głośne  czytanie książki o tytule „Prezent dla Cebulki” odbywało się codziennie na dużej przerwie przez 2 tygodnie i zainteresowało wielu uczniów, a ciekawość jak potoczą się losy Cebulki sprawiała, że codziennie  było ich coraz więcej. W grupie „0” bajkę „O Mikołaju, który zgubił prezenty” czytali Emil Warchoł, Ilona Motyka i Natalia Studziżba, zaś grupę przedszkolną rozczytywały Weronika Jędral i Karolina Wiorek.

Gratulujemy wytrwałości i zaangażowania, a tych najbardziej sumiennych i rzetelnych nagrodziliśmy podziękowaniami i drobnymi upominkami, które wręczył Pan Dyrektor podczas szkolnego przedstawienia „Jasełek”.

Zapraszamy za rokJ

                                                               

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise