mt_ignore

mt_ignore

 

Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza do pomocy potrzebującym.

b_150_100_16777215_00_images_2016_szlachetna-paczka.jpgb_150_100_16777215_00_images_2016_download.jpg

 

Szkolny Klub Wolontariatu włączył się w dwie akcje charytatywne:
"Szlachetna Paczka" i "Mimo Wszystko", które wspieraja przygotowanie świątecznych paczek dla potrzebujących.

 

W ramach Szlachetnej Paczki chcemy zrobić paczkę dla matki, która samotnie wychowuje 16-letnią córkę. Rodzina ta potrzebuje: okapu podszafkowego, pościeli, ręczników, środków czystości i żywności trwałej (ryż, kasza, makaron, konserwy mięsne, warzywa w puszkach.)

Do przygotowania paczek dla podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” potrzebujemy takich produktów, jak: kakao, kakao dla dzieci, kawa mielona i rozpuszczalna, susz wigilijny, grzyby suszone, słodycze, migdały, rodzynki, morele, żurawina i śliwki suszone, masło czekoladowe i orzechowe oraz ciasto w proszku.

Obie te akcje można także wspomóc finansowo wrzucając do puszki dowolną sumę pieniędzy, a wolontariusze zakupią  brakujące produkty. Akcja „ Mimo Wszystko” trwa do 2 grudnia, Szlachetna Paczka do 9 grudnia 2016.

Wszystkie produkty można przynosić codziennie do sali 24 lub 28. Więcej informacji u p. Zaranek. 

 

 

                                                               

 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise