mt_ignore

mt_ignore

 

Dzień życzliwości i uśmiechu :-)

b_150_100_16777215_00_images_IMAG0941.jpg

Dnia 21 listopada 2016 (poniedziałek) wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu zachęcają do przyłączenia się do świętowania Światowego Dnia Życzliwości i Uśmiechu.

 

Uśmiech przecież nic nie kosztuje, więc uśmiechajmy się do siebie nawzajem. Przynieśmy plakietki z uśmiechem i przypnijmy je do ubrania, może wywołają one uśmiech na twarzy przechodzącej osoby.Klasy mogą przygotować specjalny okrzyk, transparent, rebus, plakat, limeryk lub fraszkę. Na zakończenie Dnia Życzliwości i Uśmiechu zapraszamy do wspólnego zdjęcia pod salę 24. Pamiętajmy o uśmiechu i byciu życzliwym nie tylko w tym jednym dniu, ale na co dzień. 

 

Copyright © 2013 Zespół Szkół w Prandocinie! All right Reserve!
Design by : Place your Website!
 
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | FoodCart Franchise